Akınsoft Wolvox İnsan Kaynakları

WOLVOX İnsan Kaynakları

En büyük yatırımınız İnsan’a yaptığınız yatırımdır.

Personele ait kayıtların tutulması, bordro

hesaplamaya ait parametrelerin tanımlanması

ve personelin görev süresi içerisinde yapılan her türlü

ișlemin izlenmesi için hazırlanmıștır.

AKINSOFT İnsan Kaynakları Yönetimi ile personelinizi

yakından tanımak sizin için zor olmayacak.

 

Neler Yapabileceksiniz?

Puantaj ișlemleri ve bordro ișlemlerinizi oluşturabilir,
Eğitim, sınav ve etkinlik kayıtlarını yapabilir ve raporlayabilir,
Personel değerlendirme ve personel değerlendirme analizlerinin takibini yapabilir,
Bireysel emeklilik ișlemlerinin takibini yapabilir,
Çalıșma Bakanlığı ve İșkur raporlarını alabilir,
Yemekhane takip sistemi ile yemekhane girișlerinin kontrolünü yapabilir,
İș Bașvuru Takip ve Değerlendirme modülleri ile ișletmenizin iș yükünü azaltabilir,
AKINSOFT WOLVOX Ön Muhasebe ve Genel Muhasebe programları ile tam entegre çalışabilirsiniz.

 

Online İnsan Kaynakları

Personellerinizin web siteniz üzerinden kendi kullanıcı adı ve parolaları ile giriș yaparak aylık çalıșma saatlerinin ve maaș durumlarının görüntülenmesini sağlayabilir, personellerinize uygulayacağınız sınavları, anketleri, duyuruları ve belgeleri yayınlayabilir, personellerinizin istek ve önerilerini web sitenizden kaydetmelerini sağlayabilirsiniz.

Puantaj ve Bordro İşlemleri

Puantaj, bordro düzenleme işlemleri, asgari geçim indirimi hesaplamaları ve bir takım kanun numaralarına göre net ve brüt maaş hesaplama işlemlerini en sağlıklı ve doğru şekilde yapabilmenize olanak sağlayan Wolvox İnsan Kaynakları Bordro Modülü işleyişinize hız kazandırıyor.

Ziyaretçi Takip

İșletmenize gelen ziyaretcilerinizin takibini yapabilir, ziyaretci takip raporu sayesinde belirli zaman aralıklarında detaylı arama kriterlerine göre rapor alabilirsiniz…

Personel Takip – Kapı Ekranı

Kalabalık çalışan firmalarda personel giriş/çıkış bilgilerine göre kesinti ve fazla mesai hesaplamaları yapmak artık sorun olmaktan çıkıyor.Personellerinizin parmak izlerini ve göz retinalarını tanıtabileceğiniz cihazlarla entegrasyonlu veya direkt giriş numarasını okutarak giriş/çıkış takibi yapabilir, sistemi online ve offline olarak kullanabilirsiniz.

Entegrasyon

Programda yaptığınız hesaplamaların yanı sıra Wolvox ERP ve Genel Muhasebe entegrasyonlu kullanarak, bir takım verilerin otomatik oluşmasını sağlayabilirsiniz.

PDKS Cihazı

Parmak izi, Yüz tanıma, Manyetik, Barkod, Proximity seçenekleri ile personel giriș çıkışlarını kolay bir șekilde takip edebilirsiniz…

Personel – İşyeri Kayıt

Personel takip modülü; personellerin detaylı bir şekilde kayıt edilmesinden; işletmenizin tüm vardiye tanımlarına, personel görev atamalarından; personel istatistiklerine kadar personel takibi gerektiren tüm alanlarda size yardımcı olacak.

İş Başvuruları

İş yerinizdeki açık pozisyonları belirlemek ve bu pozisyonlara uygun ilanlar vererek dilediğinizde başvurular üzerinden işe alım süreçlerini yürütmek Wolvoz İnsan Kaynakları Programıyla bilgisayarınız kadar yakın olacak.