Teknik Servis Hizmetlerimiz

Eğer sizde teknik servis hizmetimizden faydalanmak istiyorsanız talep formunu doldurunuz.

Teknik Destek Sayfamıza Hoşgeldiniz.

Destek almak istiyorsanız yandaki talep formunu doldurunuz veya +90 356 212 11 04 numaralı telefondan ulaşınız.

Firmamız tecrübeli personeli ve çözüm odaklı çalışma alışkanlığı ile herhangi bir sorunu istek olduğunda gidermek üzerine değil. Sorunun giderildiği gibi bilgisayar sisteminizde bu soruna yol açan varsa diğer etkenleri belirleyerek ortadan kaldırmak için gerekli çalışmaları da yapmaktadır. Danışmanlık hizmetimizle mevcut sisteminizin en hızlı, verimli ve veri kaybınızın en az düzeyde olacağı çözümler sunarız. Yerinde servis, arızalanan ürünleriniz için cihaz temini, sisteminzin ömrünü uzatan periyodik bakımlar isteğiniz doğrultusunda gücünüze güç katacaktır.

Her marka bilgisayar, sunucu, network, notebook, monitör, yazıcı, kamera, sistemleri için teknik servis ekibimizin önceliği çağırıların hızlı ve doğru bir biçimde yanıtlanmasıdır. Telefon veya internet üzerinden ulaşan çağrılar en kısa zamanda değerlendirilerek servis programına dahil edilir ve randevu zamanı ile ilgili bilgi verilir.

Servis anında Server, yazıcı, notebook tamiri gibi konularda gerekli olacak yedek parça, kartuş toner gibi malzemelerin temini konusunda sorunun hızlı çözülmesi amacı ile stoklu ve hazır bulunmaktayız.

Teknik Servis işlemi gerçekleştirilirken bilgi kaybı, veri güvenliği ve özel bilgilerin mahremiyeti gibi konulara hassasiyet ve özen gösterilir.

Gerek ev gerekse ofis bilgisayarlarınızın güvenliği için yedekleme, güvenlik yazılımı ve bakım gibi hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Teknik Servis Talep Formu

Ünvan (gerekli)

Epostanız (gerekli)

İrtibat Numarası

Konu

Destek Tanımı

İletiniz

Destekle İlgili Varsa Gerekli Dosya Gönder