Güvenlik Çözümleri

Son Teknoloji Ürünler, 5 Yıla Varan Garanti Koşulları, Maksimum Güvenlik

ElektroGÜVENLİK Kamera ve Alarm Sistemleri

Firmamız güvenlik çözümlerinde güvenlik kamera ve alarm sistemleri büyük yer almaktadır.  Ev yada iş yerinizin keşfi kurulumu yapılacak sistemin kurgulanması ve doğru ürünlerin belirlenmesi en nihayetinde ise komple çözümün uyarlanmasına kadar her aşamasında ElektroBilişim olarak yanınızdayız.

Ev ya da iş yerinizde kurulu olan kamera sistemlerinden hem takip etmek istediğiniz ortamı canlı izleyebilir hem de kayıt etme özelliği ile takip etmek istediğiniz ortamı 7/24 kayıt altına alabilirsiniz. Siz evde ya da iş yerinizde yokken yapılan kayıtlar sayesinde, sevdiklerinizin ve çalışanlarınızın hiçbir anını kaçırmadan, dilediğiniz zaman izleme fırsatı bulabilirsiniz.Size en uygun ürün sistem ve fiyat hakkında bilgi almak için bize ulaşın.

Yangın alarm sistemlerinde BOSCH kalitesini sizlere sunmaktayız. Renk kodlamalı kullanıcı arayüzü sayesinde konfigürasyonu, bakımı ve çalıştırmsı çok kolay.Bütün ortamlara uyum sağlayan şık ve modern tasarım.2 dedektör veya 2 bölge birbirine koşullandırılarak yanlış alarmları en aza indirger. BOSCH kalite ve teknolojisiyle güvenilir yangın alarm çözümleri sunar.

Aynı zamanda alarm izleme merkezlerimiz sayesinde sistemimizi merkezimize kayıt ettirir ve sizin yerinize sürekli izlemede birileri bulunur.

 

Mobil Cihazlarla Online Kontrol ve Yönetme İmkanı

Gün

Saat

Müşteri Memnuniyet Garantisi

MARKALARIMIZ